O FIRMIE

KURPISZ CONSULTING została założona przez Zygmunta Kurpisza w 2007 roku.
Jest to firma, której celem i zadaniem jest doradztwo w dziedzinie organizacji produkcji oraz zarządzania w zakładach przemysłu drzewnego.
Atutem naszym jest duże doświadczenie nabyte min. w Zielonogórskich Fabrykach Mebli „ZEFAM”, Meblarskiej Spółdzielni Pracy w Zielonej Górze, Towarzystwie Gospodarczym „MEBLOPOL”, IMA POLSKA Sprzedaż i Serwis, SCHELLING POLSKA – Obrabiarki do Drewna oraz HOLZ-HER.

Firma KURPISZ CONSULTING oferuje swoim klientom oprócz doradztwa również nowe i używane maszyny do obróbki drewna oraz materiałów drewnopochodnych. W ramach usług firmy świadczymy usługi doradcze w projektowaniu oraz montażu centralnych systemów odciągowych.

KURPISZ CONSULTING jest wyłącznym przedstawicielem austriackiej firmy mbm Maschinenbau GmbH – lidera w produkcji maszyn do produkcji trumien. Również od początku swojej działalności jesteśmy przedstawicielem firmy ACword – czeskiego producenta stanowiskowych odciągów wiórów i pyłów jak również centralnych systemów odciągowych dla małych i średnich zakładów drzewnych.

Od początku 2016 roku jest również wyłącznym reprezentantem niemieckiej firmy MARTIN – technologicznego lidera w produkcji pilarek formatowych, strugarek i frezarek oraz austriackiej firmy HÖFER – znanego w świecie z solidności i elastyczności producenta pras hydraulicznych, piło-frezarek do forniru oraz pras do montażu korpusów meblowych.