DREMA SILESIA

Firma Kurpisz Consulting na targach DremaSilesia

KURPISZ CONSULTING działa na rynku od 2007 roku. Firma zajmuje się doradztwem w dziedzinie organizacji produkcji oraz zarządzania w zakładach przemysłu drzewnego. Oferuje również nowe i używane maszyny do obróbki drewna oraz materiałów drewnopochodnych, a także świadczy usługi doradcze w projektowaniu i montażu centralnych systemów odciągowych

KURPISZ CONSULTING jest wyłącznym przedstawicielem austriackiej firmy MBM Maschinenbau GmbH – lidera w produkcji maszyn do wyrobu trumien.
Od momentu rozpoczęcia swojej działalności jest także przedstawicielem firmy ACword – czeskiego producenta stanowiskowych odciągów wiórów i pyłów, jak również centralnych systemów odciągowych dla małych i średnich zakładów drzewnych.

Ponadto od początku 2016 roku firma KURPISZ CONSULTING została wyłącznym reprezentantem niemieckiej firmy MARTIN – technologicznego lidera w produkcji pilarek formatowych, strugarek i frezarek oraz austriackiej firmy HÖFER – znanego w świecie z solidności i elastyczności producenta pras hydraulicznych, piło-frezarek do forniru oraz pras do montażu korpusów meblowych.

http://www.dremasilesia.pl/pl/news/firma_kurpisz_consulting_na_targach_dremasilesia/